Rozvrh
Harmonogram dnePondělíÚterýStředaČtvrtekPátek
Scházení dětí
07.00 - 08.30
Scházení dětíranní hry a individuální činnosti
Ranní kruh a ranní cvičení
08.30 - 09.00
Ranní kruh a ranní cvičeníspolečné pozdravení, motorika mluvidel, jazyková výchova, pohybové hry, zdravotní cvičení, jóga, relaxace
Terénní středa
08.30 - 12.00
Terénní středavýukové programy v terénu, výlety do lesa, parku, muzeí, návštěvy brněnských památek a zajímavých míst v okolí
Dopolední svačina
09.00 - 09.30
Dopolední svačinasebeobsluha, hygiena
Didakticky zacílené činnosti
09.30 - 10.00
Didakticky zacílené činnostiKaždý den činnosti výtvarné, hudební, dramatické, literární, přídovědecké, apod. Vše motivováno danným týdenním tématickým plánem. Záměrné i spontánní učení, plnění výchovných a vzdělávacích cílů, práce individuální i ve skupinách
Pobyt venku
10.00 - 12.00
Pobyt venkupříprava na pobyt venku, vycházky po okolí, činnosti probíhající na zahradě
Solná jeskyně
10.00 - 11.00
Solná jeskynědvakrát do měsíce
Logopedie
11.00 - 12.00
Logopedielogopedická prevence, motorika mluvidel a jazyka, řečová výchova
Anglický jazyk
11.00 - 12.00
Anglický jazykseznámení s anglickým jazykem hravou formou, zpěv písní, základní slovíčka
Anglický jazyk
11.00 - 12.00
Anglický jazykseznámení s anglickým jazykem hravou formou, zpěv písní, základní slovíčka
Sportovní kroužek
11.00 - 12.00
Sportovní kroužekdvakrát do měsíce, sportovní příprava dětí spadající pod Eso sport centrum
Oběd
12.00 - 13.00
Obědhygiena, sebeobsluha během stravování, příprava na odpočinek, odchod dětí
Odpočinek
13.00 - 14.30
Odpočinekhygiena, spánek dle individuálních potřeb, poslech pohádek a relaxační hudby
Hra na nástroj (flétna, piano) - skupina A
13.00 - 15.00
Hra na nástroj (flétna, piano) - skupina Aseznámení s nástrojem, základy hry na nástroj

Chvilka s předškoláky
14.00 - 14.30
Chvilka s předškolákyvýukové činnosti s pětiletými a nespícími dětmi (předmatematické představy, grafomotorika, rozvíjení fonematického sluchu, zrakové a sluchové představy, apod.)
Chvilka s předškoláky
14.00 - 14.30
Chvilka s předškolákyvýukové činnosti s pětiletými a nespícími dětmi (předmatematické představy, grafomotorika, rozvíjení fonematického sluchu, zrakové a sluchové představy, apod.)
Chvilka s předškoláky
14.00 - 14.30
Chvilka s předškolákyvýukové činnosti s pětiletými a nespícími dětmi (předmatematické představy, grafomotorika, rozvíjení fonematického sluchu, zrakové a sluchové představy, apod.)
Chvilka s předškoláky
14.00 - 14.30
Chvilka s předškolákyvýukové činnosti s pětiletými a nespícími dětmi (předmatematické představy, grafomotorika, rozvíjení fonematického sluchu, zrakové a sluchové představy, apod.)
Chvilka s předškoláky
14.00 - 14.30
Chvilka s předškolákyvýukové činnosti s pětiletými a nespícími dětmi (předmatematické představy, grafomotorika, rozvíjení fonematického sluchu, zrakové a sluchové představy, apod.)
Odpolední svačina
14.30 - 15.00
Odpolední svačinahygiena, sebeobsluha během svačiny
Odpolední zájmové činnosti
15.00 - 16.00
Odpolední zájmové činnostiodpolední blok výukových činností, vedeno studentkami Pedagogické fakulty MU
Keramika
15.00 - 16.00
Keramikazákladní techniky práce s hlínou
Jóga
15.00 - 16.00
Jógacvičení pro zklidnění organismu, relaxační cvičení, atd.
Malovaná písnička
15.00 - 16.00
Malovaná písničkahudebně-pohybové činnosti, hra na Orfovy nástroje, hudební ztvárnění lidových ísní
Tanečky
15.00 - 16.00
Tanečkyděti se seznámí s různými tanečními styly - country, hip hop, balet, atletická a gymnastická průprava...
Logopedie / anglický jazyk
15.00 - 15.30
Logopedie / anglický jazykStřídavě jeden týden logopedie, druhý týden anglický jazyk
Volná hra, předávání dětí
16.00 - 18.00
Volná hra, předávání dětíindividuální hry, dokončení rozdělaných činností, pobyt na zahradě
Hra na nástroj (flétna, piano) - skupina B
16.00 - 17.00
Hra na nástroj (flétna, piano) - skupina Bseznámení s nástrojem, základy hry na nástroj
Školka pro dospělé (cca 1x za 2 měsíce)
17.00 - 20.00
Školka pro dospělé (cca 1x za 2 měsíce)přednášky, semináře, workshopy, společné večeře, apod.

Harmonogram dne

  • Scházení dětí
    07.00 - 08.30
  • Ranní kruh a ranní cvičení
    08.30 - 09.00
  • Dopolední svačina
    09.00 - 09.30
  • Didakticky zacílené činnosti
    09.30 - 10.00
  • Pobyt venku
    10.00 - 12.00
  • Oběd
    12.00 - 13.00
  • Odpočinek
    13.00 - 14.30
  • Odpolední svačina
    14.30 - 15.00
  • Odpolední zájmové činnosti
    15.00 - 16.00
  • Volná hra, předávání dětí
    16.00 - 18.00

Pondělí

  • Logopedie
    11.00 - 12.00
  • Chvilka s předškoláky
    14.00 - 14.30
  • Keramika
    15.00 - 16.00

Úterý

  • Anglický jazyk
    11.00 - 12.00
  • Chvilka s předškoláky
    14.00 - 14.30
  • Jóga
    15.00 - 16.00

Středa

  • Terénní středa
    08.30 - 12.00
  • Hra na nástroj (flétna, piano) - skupina A
    13.00 - 15.00
  • Chvilka s předškoláky
    14.00 - 14.30
  • Malovaná písnička
    15.00 - 16.00
  • Hra na nástroj (flétna, piano) - skupina B
    16.00 - 17.00

Čtvrtek

  • Anglický jazyk
    11.00 - 12.00
  • Chvilka s předškoláky
    14.00 - 14.30
  • Tanečky
    15.00 - 16.00
  • Školka pro dospělé (cca 1x za 2 měsíce)
    17.00 - 20.00

Pátek

  • Solná jeskyně
    10.00 - 11.00
  • Sportovní kroužek
    11.00 - 12.00
  • Chvilka s předškoláky
    14.00 - 14.30
  • Logopedie / anglický jazyk
    15.00 - 15.30
Harmonogram dnePondělíÚterýStředaČtvrtekPátek
Scházení dětí
07.00 - 08.30
Scházení dětíranní hry a individuální činnosti
Ranní kruh a ranní cvičení
08.30 - 09.00
Ranní kruh a ranní cvičeníspolečné pozdravení, motorika mluvidel, jazyková výchova, pohybové hry, zdravotní cvičení, jóga, relaxace
Dopolední svačina
09.00 - 09.30
Dopolední svačinasebeobsluha, hygiena
Didakticky zacílené činnosti
09.30 - 10.00
Didakticky zacílené činnostiKaždý den činnosti výtvarné, hudební, dramatické, literární, přídovědecké, apod. Vše motivováno danným týdenním tématickým plánem. Záměrné i spontánní učení, plnění výchovných a vzdělávacích cílů, práce individuální i ve skupinách
Pobyt venku
10.00 - 12.00
Pobyt venkupříprava na pobyt venku, vycházky po okolí, činnosti probíhající na zahradě
Oběd
12.00 - 13.00
Obědhygiena, sebeobsluha během stravování, příprava na odpočinek, odchod dětí
Odpočinek
13.00 - 14.30
Odpočinekhygiena, spánek dle individuálních potřeb, poslech pohádek a relaxační hudby
Odpolední svačina
14.30 - 15.00
Odpolední svačinahygiena, sebeobsluha během svačiny
Odpolední zájmové činnosti
15.00 - 16.00
Odpolední zájmové činnostiodpolední blok výukových činností, vedeno studentkami Pedagogické fakulty MU
Volná hra, předávání dětí
16.00 - 18.00
Volná hra, předávání dětíindividuální hry, dokončení rozdělaných činností, pobyt na zahradě

Harmonogram dne

  • Scházení dětí
    07.00 - 08.30
  • Ranní kruh a ranní cvičení
    08.30 - 09.00
  • Dopolední svačina
    09.00 - 09.30
  • Didakticky zacílené činnosti
    09.30 - 10.00
  • Pobyt venku
    10.00 - 12.00
  • Oběd
    12.00 - 13.00
  • Odpočinek
    13.00 - 14.30
  • Odpolední svačina
    14.30 - 15.00
  • Odpolední zájmové činnosti
    15.00 - 16.00
  • Volná hra, předávání dětí
    16.00 - 18.00
Harmonogram dnePondělíÚterýStředaČtvrtekPátek
Terénní středa
08.30 - 12.00
Terénní středavýukové programy v terénu, výlety do lesa, parku, muzeí, návštěvy brněnských památek a zajímavých míst v okolí
Solná jeskyně
10.00 - 11.00
Solná jeskynědvakrát do měsíce
Logopedie
11.00 - 12.00
Logopedielogopedická prevence, motorika mluvidel a jazyka, řečová výchova
Anglický jazyk
11.00 - 12.00
Anglický jazykseznámení s anglickým jazykem hravou formou, zpěv písní, základní slovíčka
Anglický jazyk
11.00 - 12.00
Anglický jazykseznámení s anglickým jazykem hravou formou, zpěv písní, základní slovíčka
Sportovní kroužek
11.00 - 12.00
Sportovní kroužekdvakrát do měsíce, sportovní příprava dětí spadající pod Eso sport centrum
Hra na nástroj (flétna, piano) - skupina A
13.00 - 15.00
Hra na nástroj (flétna, piano) - skupina Aseznámení s nástrojem, základy hry na nástroj

Chvilka s předškoláky
14.00 - 14.30
Chvilka s předškolákyvýukové činnosti s pětiletými a nespícími dětmi (předmatematické představy, grafomotorika, rozvíjení fonematického sluchu, zrakové a sluchové představy, apod.)
Chvilka s předškoláky
14.00 - 14.30
Chvilka s předškolákyvýukové činnosti s pětiletými a nespícími dětmi (předmatematické představy, grafomotorika, rozvíjení fonematického sluchu, zrakové a sluchové představy, apod.)
Chvilka s předškoláky
14.00 - 14.30
Chvilka s předškolákyvýukové činnosti s pětiletými a nespícími dětmi (předmatematické představy, grafomotorika, rozvíjení fonematického sluchu, zrakové a sluchové představy, apod.)
Chvilka s předškoláky
14.00 - 14.30
Chvilka s předškolákyvýukové činnosti s pětiletými a nespícími dětmi (předmatematické představy, grafomotorika, rozvíjení fonematického sluchu, zrakové a sluchové představy, apod.)
Chvilka s předškoláky
14.00 - 14.30
Chvilka s předškolákyvýukové činnosti s pětiletými a nespícími dětmi (předmatematické představy, grafomotorika, rozvíjení fonematického sluchu, zrakové a sluchové představy, apod.)
Keramika
15.00 - 16.00
Keramikazákladní techniky práce s hlínou
Jóga
15.00 - 16.00
Jógacvičení pro zklidnění organismu, relaxační cvičení, atd.
Malovaná písnička
15.00 - 16.00
Malovaná písničkahudebně-pohybové činnosti, hra na Orfovy nástroje, hudební ztvárnění lidových ísní
Tanečky
15.00 - 16.00
Tanečkyděti se seznámí s různými tanečními styly - country, hip hop, balet, atletická a gymnastická průprava...
Logopedie / anglický jazyk
15.00 - 15.30
Logopedie / anglický jazykStřídavě jeden týden logopedie, druhý týden anglický jazyk
Hra na nástroj (flétna, piano) - skupina B
16.00 - 17.00
Hra na nástroj (flétna, piano) - skupina Bseznámení s nástrojem, základy hry na nástroj

Pondělí

  • Logopedie
    11.00 - 12.00
  • Chvilka s předškoláky
    14.00 - 14.30
  • Keramika
    15.00 - 16.00

Úterý

  • Anglický jazyk
    11.00 - 12.00
  • Chvilka s předškoláky
    14.00 - 14.30
  • Jóga
    15.00 - 16.00

Středa

  • Terénní středa
    08.30 - 12.00
  • Hra na nástroj (flétna, piano) - skupina A
    13.00 - 15.00
  • Chvilka s předškoláky
    14.00 - 14.30
  • Malovaná písnička
    15.00 - 16.00
  • Hra na nástroj (flétna, piano) - skupina B
    16.00 - 17.00

Čtvrtek

  • Anglický jazyk
    11.00 - 12.00
  • Chvilka s předškoláky
    14.00 - 14.30
  • Tanečky
    15.00 - 16.00

Pátek

  • Solná jeskyně
    10.00 - 11.00
  • Sportovní kroužek
    11.00 - 12.00
  • Chvilka s předškoláky
    14.00 - 14.30
  • Logopedie / anglický jazyk
    15.00 - 15.30
Harmonogram dnePondělíÚterýStředaČtvrtekPátek
Školka pro dospělé (cca 1x za 2 měsíce)
17.00 - 20.00
Školka pro dospělé (cca 1x za 2 měsíce)přednášky, semináře, workshopy, společné večeře, apod.

Čtvrtek

  • Školka pro dospělé (cca 1x za 2 měsíce)
    17.00 - 20.00