V úterý 21. 6. 2016 oslavila naše školička Univerzitka první rok svého provozu!

Po celé odpoledne byla pro rodiče a děti přichystána zábava, občerstvení, pití alka i nealka a grilování. Domů si mohl každý odnést z našeho FanShopu suvenýr v podobě např. univerzitkové sovičky nebo domácí bylinkové šťávy.

Harmonogram odpoledne:
16.00 hod. – začátek akce, úvodní slovo, krájení dortu 🙂
16.10 hod. – hudební a taneční představení dětí ze školky, pasování předškoláků na školáky
16.30 hod. – ukázková hodina jógy
16.45 hod. – ukázková hodina SPOLU – cvičení pro kojence a batolata
17.00 hod. – Divadlo KORÁB – Představení Radima Korába (Kocour v botách)
18.00 hod. – cimbálova hudba – skupina Šternovjan
18.00 hod. – tvořivá dílna pro děti

Po celé odpoledne byly připraveny pro děti v prostorách školky i zahrady pohádkové hry, malování na obličej a především spousta zábavy 🙂

Rodiče si mohli prohlédnout prostory školky a zhlédnout fotoprojekci zaznamenávající průběh celého roku v Univerzitce.

Děkujeme vše rodičům, dětem a přátelům za účast a za překrásné dárky! Děkujeme především za přízeň a za spolupráci během celého školního roku!

Univerzitce přejeme spoustu úspěchů i do dalších let! 🙂