Srpnové dvoudenní Univerzitkování

Univerzitka zve všechny děti na dvoudenní pobyt se spaním!

Ve dnech 11. a 12. 8. 2015 připravila Univerzitka pro všechny děti dvoudenní pobyt s programem, výletem, přespáním a především se spoustou zábavy. A to vše ZDARMA!

Děti se budou ve školce scházet v úterý 11. 8. do 9.00 hodin. Po společné svačině se vydáme na výlet (dle počasí bude upřesněno), vrátíme se do školky na oběd a po poledním odpočinku bude následovat odpoledne plné her a legrace v Univerzitce. Po večeři čeká na všechny večerní překvapení a promítání pohádky v minikině Univerzitky.

Po probuzení ve středu dopoledne se všechny děti zúčastní dopoledního ukázkového programu, který vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání, a podle kterého Univerzitka pracuje. Tohoto dopoledne  (od 9.00 hodin) se mohou zúčastnit i rodiče a další děti, které se do dvoudenního Univerzitkování nezapojily. Dopolední ukázkový program je pro všechny příznivce a zájemce také zdarma. Mezi 11. a 15. hodinou si mohou rodiče své děti vyzvedávat a těšit se na rozzářené tváře svých dětí plné dojmů.

(Dvoudenního pobytu je možné se zúčastnit i bez spaní. Rodiče však určitě ocení, že je jednu noc o děti postaráno.)

Počet míst je omezen, proto své děti nahlašujte už nyní telefonicky (728657193) nebo přes email (skolka@univerzitka.cz).

Na všechny se těšíme v srpnu!