Univerzitka navázala spolupráci s Mgr. Lucií Mucalovou, terapeutkou pro rodiny, děti a mezilidské vztahy.

Mgr. Lucie Mucalová vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, je absolventkou ročního koučovacího výcviku a frekventantkou dlouhodobého výcviku v komunikační a strategické psychoterapii a hypnoterapii. Pravidelně publikuje na webových stránkách s pedagogicko-psychologickou tematikou.  Pravidelně přednáší témata z oblasti partnerských vztahů, výchovy dětí a osobnostního rozvoje. Dlouhodobě se věnuje terapii, koučinku a mentoringu, pomáhá lidem nalézt vnitřní rovnováhu a dlouhodobý dobrý pocit. Více informací naleznete na webových stránkách www.terapie-mucalova.cz nebo na facebookovém profilu.

Během prvního pololetí nás v Univerzitce navštíví paní magistra, a to hned několikrát. Už v říjnu se mohou děti těšit na relaxační dopoledne plné zábavy i uvolnění. Blíže vás budeme informovat.

Na rodiče dále čeká v prosinci workshop s relaxačním podtextem. Sledujte náš web a dozvíte se více!