Školka pro dospělé - ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE

Školka pro dospělé – ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE

Ve čtvrtek 2. 2. 2017 proběhne v Univerzitce Školka pro dospělé. Tentokrát však zapojíme i děti a bude se jednat o společné odpoledne plné zážitků.

Od 16.00 hodin nás bude čekat KURZ ZÁŽITKOVÉ AROMATERAPIE určený pro dvojice (dítě + jeden rodič).

Cena za dvojici je 350 Kč (můžete přizvat i kamarády, známé s dětmi, …), pro univerzitkové dvojice je cena snížena, a to 200 Kč.

Podmínkou uskutečnění kurzu je přihlášení alespoň ŠESTI DVOJIC.

Prosíme o nahlášení na nástěnku a zaplacení částky do 25. 1. 2017.

„Děti i rodiče se navzájem naučí namasírovat toho druhého jednoduchými hmaty, které budete moci využít kdykoliv bude třeba, třeba při čekání v čekárně lékaře 🙂

Zábavnou formou si přes oblečení namasírujeme i celé tělo pomocí hravých pomůcek. A nakonec si namícháte společný olejíček, který můžete použít k masáži nebo koupeli.

Ráda bych, abyste si v tomto kurzu užili společné chvíle strávené se svými dětmi, užili jste si jeden druhého nerušeně a vědomě, protože i starší děti potřebují lásku a péči, stejně jako když byly malými miminky. Prosím tedy, abyste vzali na tento kurz pouze jedno z dětí. Kurz budeme opakovat, takže příště můžete vzít zase sourozence.

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení.

Kurz trvá asi 2-2,5 hodiny. V ceně kurzu je odborné vedení lektorky, materiál, ve kterém vám shrnu použití jednotlivých olejíčků a oleje, které použijeme v kurzu, i které si poté odnesete domů.“