Roční tematický plán v Univerzitce
univerzitka - roční tematický plán

V Univerzitce pracujeme podle státního dokumentu Rámcový vzdělávací program, ze kterého vychází náš vypracovaný Školní vzdělávací program. Pracujeme tak, jak se v předškolním vzdělávacím zařízení pracovat má a předáváme dětem vše tak, jak by jim mělo být předáváno před nástupem do základní školy. Tomu všemu mimo jiné pomáhá i to, že jsou všechny naše paní učitelky plně aprobovány pro předškolní pedagogiku a dále se v Univerzitce i mimo ni vzdělávají.

Z Rámcového vzdělávacího programu a Školního vzdělávacího programu vychází náš tematický roční plán, který se dělí na jednotlivé týdny. Každý týden je v Univerzitce tematický a každý týden se všechny činnosti výchovného i vzdělávacího charakteru motivují do aktuálního tématu.

A první zářijový týden patří tématu Kamarád a já, který slouží především k seznámení se s novými kamarády, pro hraní sociálních her a především jako vstup do nového školního roku v Univerzitce!