První polovina kroužků v Univerzice zahájena!

V týdnu od 12. 9. 2016 byla v Univerzitce zahájena první polovina kroužků. Děti se tak mohly zúčastnit zájmového kroužku Malovaná písnička, Hra na klavír, Hra na flétnu, Keramika, Sporťák a Anglický jazyk.

O dva týdny později zahájíme i zbývající kroužky (Jógu, Taneční kroužek a Logopedii). Zahájení je postupné z důvodu pozvolné adaptace dětí. Podrobný rozpis naleznete v našem kalendáři na webu a na nástěnkách v šatně.

Zájmové kroužky doplňují dopolední program v Univerzitce, který zahrnuje vše potřebné, co vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Jedná se tedy o činnosti navíc, které jsou pro děti volitelné a dobrovolné. Hudební, pohybové, dramatické, výtvarné a jiné činnosti jsou v Univerzitce součástí každodenního dopoledního programu.

Rodiče nemusí nikam složitě vozit své děti na kroužky, v Univerzitce se vše odehrává „pod jednou střechou.“

VŠECHNY ZÁJMOVÉ ČINNOSTI JSOU V RÁMCI ŠKOLKOVNÉHO, NIC NAVÍC SE TEDY NEPLATÍ!