Zapadající slunce, přátelská atmosféra, rodinná láska a pohoda, padající listy ze stromu, zpěv dětí, brambory, soutěž o nejlepší dobrotu připravenou rodiči z brambor, praskající oheň, degustace dobrot jen pro dospělé, výroba podzimního suvenýru, tanec, smích… To byla PODZIMNÍ SLAVNOST 2018 v Univerzitce!

Na zahradě školky se odpoledne sešli všichni rodiče, babičky, dědové, tety a strejdové z Univerzitky, společné odpoledne zahájily naše děti krátkým bramborovým vystoupením a následovalo  ochutnávání dobrot, které všichni rodiče připravili. Je už u nás zvykem, že každý rodiče donese na slavnost nějakou upečenou nebo uvařenou dobrotu z tematické pochutiny (letos tedy něco z brambor) a začne anonymní ochutnávání. Následně společně jako rodina hlasují, která pochoutka jim nejvíce zachutnala a vítěz získává cenu.

Během odpoledne rodiče a děti navíc čekala podzimní dílnička, ve které si vyrobili tematický výrobek.

Těšíme se opět příští rok!

Podzimní slavnosti 2018 1/2

Podzimní slavnosti 2018 2/2