Vážení rodiče,

chtěli byste mít občas večer sami pro sebe? Zajít si do divadla, kina nebo na večeři? Nemáte ale poblíž babičku ani kamarádku, která by pohlídala děti?

Využijte naše NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ!

Jednou v měsíci bude pro děti připraven v Univerzitce večerní program a následné přespání. Svěřte děti na jednu noc do rukou učitelkám, které se o Vaše děti starají i během běžného provozu.

Děti čeká zábavně-relaxační program spojený s přespáním a Vy můžete mít jeden večer a noc v měsíci jen sami pro sebe.

Děti nám přivedete v pátek do 18.00 hod. a stačí si je vyzvednout v sobotu nejpozději v 10.00 hod. Pro děti je připravena večeře a sobotní snídaně, pitný režim je samozřejmostí.

Noční Univerzitkování bude probíhat každý třetí pátek v měsíci (sledujte náš kalendář).

Přihlašovat děti můžete vždy písemně na nástěnce v šatně v Univerzitce nebo na skolka@univerzitka.cz.

Více informací obdržíte přímo ve školce.