Logopedická depistáž ve školce

Dne 5. 11. 2015 se v Univerzitce uskutečnila logopedická depistáž pod vedením paní logopedky Mgr. Dity Prusenovské.

Logopedického vstupního poradenství se zúčastnili ti rodiče, kteří si nejsou jistí, zda jejich dítě má či nemá poruchu řeči a výslovnosti hlásek.

Po vstupním vyšetření, které bylo zdarma, se již rodiče individuálně domlouvají s paní logopedkou na dalších konzultacích. Ty budou probíhat v naší školce (např. během vyzvedávání dětí) a rodiče tak nemusí jezdit nikam daleko do poradny. Vše se bude odehrávat pohodlně „pod jednou střechou.“

Pokud máte také zájem o logopedickou depistáž, i když třeba nejste členové Univerzitky, určitě se obraťte s dotazem na nás nebo přímo na paní logopedku.