Má Vaše školka na léto zavřeno? Hledáte program na prázdniny pro své děti? Chtěli byste přihlásit dítě na příměstský tábor, který bude naplňovat i požadavky předškolního vzdělávání a o Vaše dítě tak bude postaráno po všech stránkách?

Přihlašte své děti na léto do Univerzitky!

Od července se mohou děti těšit na následující programy:

1. 7. – 15. 7. Prázdniny u babičky (rodina, domácí zvířata, ovoce a zelenina, zahrada, pole)

18. 7. – 29. 7. Prázdniny pod stanem (dovolená u jezera, stavíme stan, stopování, cestujme po celé zemi)

1. 8. – 12. 8. Prázdniny u moře (vodní říše, řeky, moře, oceány, vodní živočichové, sladká a slaná voda, piráti)

15. 8. – 31. 8. Prázdniny u táboráku (cesta na tábor, oheň a jeho vlastnosti, bezpečnost, indiáni a kovbojové)

Během každého tematického bloku čekají na děti pohybové a sportovní hry, spousta netradičních výtvarných aktivit, hudebně-dramatické činnosti a mnoho dalšího. Každý týden vyrazíme na výlet a budeme tak poznávat krásy Brna (přehrada, hrad Špilberk, Obora Holedná, Mariánské údolí, …).

Děti se zúčastní v Univerzitce plnohodnotného programu, který vychází z našich ročních plánů, a bude tak soustavně rozvíjena jejich osobnost (didaktické, rozumové a intelektové hry, grafomotorická cvičení a motorika mluvidel, …).

Kromě tohoto programu čeká děti především spousta zábavy, již zmíněných výletů, ale především pobyt na naší zahradě s pískovištěm, houpačkami a bazénem.

Rodiče mohou své děti přihlásit na celé léto, na celý jeden tematický blok, na jeden týden, a nebo jen na několik hodin. Více informací poskytneme po osobní nebo telefonické domluvě.

Přihlašte své dítě na 728 657 193 nebo na skolka@univerzitka.cz a zajistěte včas svému dítěti léto plné zábavy a poznání!

Na všechny zájemce se těšíme v létě!

Dopřejte Vašim dětem to, co si opravdu zaslouží!